Заправка фреоном авто

Заправка фреоном авто

Кондиціонер перейшов в розряд необхідності, а не розкоші, тому питання заправка фреоном авто, в край актуальне. Незалежно від того, чи ви власник іномарки чи вітчизняного авто, економ клас чи бізнес. Заправляти кондиціонер треба. Не тому що він несправний, а тому, що всередині він охолоджується завдяки газу фреону, який має властивість випаровуватись.

Сучасні авто обладнанні датчиками, які вказують на необхідність робіт, але якщо їх немає раз на рік є необхідним проходити обслуговування цієї системи щоб не допустити проблем в майбутньому, та завжди підтримувати систему в правному стані.

Декілька слів про саму систему та принципи її роботи, складові частини системи конденсатор ( охолоджує хладоген ), випарник ( холодну рідину перетворює на холодний газ ), компресор ( циркулює газ по системі ). Система дуже нагадує принцип роботи звичайного холодильника. Замкнута, герметична,потребує нагляду та обслуговування.

Як дізнатись що потребуємо допомоги техніка:

- перш за все, це стуки в періоди експлуатації.

- наступне, ніби все працює, але температура в салоні незмінна.

Заправка фреоном авто проходить з спільного баку під тиском в систему, технік за допомогою манометра контролює кількість газу, також візуально стає зрозумілим коли шланг стає холодним, це означає достатньо заправили.

Також, необхідно самому перевірити вже на робочих обертах всю систему, у разі несправностей, перевірити герметичність всієї системи. Періодично контролюйте систему та шукайте несправності.

 

Наш сервіс АС+ має можливість продіагностувати та заправити фріоном авто.
Переходьте за посилання та записуйтеся https://as.lviv.ua/konducioner_webasto/