Заправка автомобільних кондиціонерів

Машина без зручностей, це суцільний дискомфорт.

Саме кондиціонер робить ваше життя та водіння комфортнішим. А якщо ви приїхали до Львова або ж живете тут, то без авто з кондиціонером вам не обійтись. Затори, важке повітря на дорозі, також сам комфорт водіння має суттєву вагу. Тому заправка автомобільних кондиціонерів, буде розглянута в даній статті.

Система кондиціонування автомобіля, як і будь - який агрегат, в системі автомобіля, має свій ресурс. Потребує своєчасного обслуговування згідно технічних вимог. Дотримання цих вимог гарантуватиме вам довговічну роботу.

Тепер розберемо сам принцип роботи кондиціонера. Має три основні механізми: конденсатор, випарник, компресор. В середні циркулює фреон. Компресор стискає фреон та подає його на конденсатор, який охолоджує газ перетворюючи його на рідину. Попадаючи в випарник рідина охолоджується, при цьому охолоджуючи повітря. Завдяки чому ми відчуваємо приємний холодок, та не вмираємо влітку від виснажливої спеки. На кінець фреон підходить в компресор та цикл повторюється.

В процесі експлуатації допускається витік фреону, до 15% на рік, тому заправка автомобільних кондиціонерів приходить в середньому раз на 4 роки. Все залежить від стану авто, тому можлива і частіша заміна хладогену. Заправку проводить спеціаліст-технік в сервісному центрі. Заправка проводиться балоном з фреоном в магістраль низького тиску. Все робиться при робочому двигуні півтори тисячі обертів. Компресор накачує фреон в магістраль. Технік контролює стан температури в машині коли вона досягає 5-8 градусів. А шланг балону з фреоном став холодним, процедуру можна завершити.

Запам’ятайте тільки від вас залежить ваш комфорт, та безпека, не економте на звичайних людських потребах, кермуйте с комфортом дорогами рідної країни.

А заправка автомобільних кондиціонерів, можна провести в нас. Перейдіть за данним посиланням і залиште заявку, або зателефонуйте https://as.lviv.ua/konducioner_webasto/