Діагностика генератора

Діагностика генератора

Генератор автомобіля - це серце системи електрообладнання. Підтримання його в справному стані задача не легка, але вона себе окупить. Тому, своєчасна діагностика генератора буде розглянута в даній статті.

Діагностика здатна виявити, попередити ряд проблем. В генераторі виникає багато питань. Тому що, тут і проблема електричного характеру, і механічного зібрані в одне ціле.

Виявивши та попередивши ми економимо наш час та гроші, та не будемо в ситуації коли автомобіль не проїде і метра. Зараз розглянемо, що саме технік діагностує на цій частині автомобіля. Один момент зрозуміло, що в умовах майстерні та кваліфікованих спеціалістів вам буде надана більш якісна та правдива діагностика.

Тому, не зволікайте та самі попередьте несправність. Діагностика генератора виявляє:

  • значне псування підшипників внаслідок перекоси ротора.
  • знос шийок вала, що призведе до биття та руйнування якоря.
  • пошкодження обмотки.
  • знос ременя.

Ці прості та відомі явища не перший погляд не суттєві, але саме з них починається руйнування, саме вони потім виливаються в великі рахунки за ремонт, саме їх ми можемо попередити діагностикою.

Шум під час роботи, знос корпусу або розхідних матеріалів. Необхідно одразу звернутись в майстерню. При необхідності замінюються щітки та контакти кільця. Перевіряється працездатність обмоток.

Пам’ятайте, діагностика це капля в морі, як по часу, так і по фінансах. А ремонт це вже значні затрати часу нервів та коштів. Тому, не нехтуйте діагностикою, проводьте роботи по обслуговуванню, попереджайте та не допускайте несправності вашого генератора.

 

Записатися на діагностику генератора у Львові, ви можете за посиланням

Діагностика генератора - https://as.lviv.ua/starter_generator/