Діагностика стартера

Система електрообладнання автомобіля, є невід’ємною складовою кожного автомобіля.

Працездатність та справність системи на пряму впливає на процес експлуатації. При несправності цієї системи ви просто не рушите з місця. Діагностика стартера є ключовою і ось чому.

Стартер автомобіля – простими словами запускає ваш двигун, тому, самі розумієте, як важливо попередити несправності в даному випадку. Часті випадки коли вчора машина ще заводилась, а сьогодні ми вже нікуди не поїдемо.

Далі розглянемо основні несправності та методику їх діагностики:

  • Механічні – простіше кажучи, знос з часом деталей механізму.
  • Еклектичні –потребують більш детального аналізу (коротке замикання, обрив ланцюга, перенапруга) Діагностування стартера в цьому випадку більш складне.

Діагностика - це перевірка працездатності виявлення поломок несправностей та їх попередження . Далі розглянемо алгоритм діагностики статера:

  • Працездатність.
  • Перевірка реле.
  • Діагностика якоря.
  • Перевірка бендекса, щіток,обмотки.

1) Замикають контактні болти, якщо все добре, статер починає обертатись. Контролюють температурний режим в межах 20 градусів.

2) Потім, перевіряють тягове реле, воно має давати характерний звук.

3) Перевірка щіток, бендекса.

Пам’ятайте, краще попередити несправність, а ніж її усувати, тому, своєчасна діагностика стане запорукою успіху. Виходячи до машини ви не будете боятись та думати а заведеться сьогодні?

Тому, слідкуйте за роботою статера та довірте це професіоналам. Спеціалізовані спеціалісти в короткі строки проведуть всі роботи, та усунуть несправності. В будь якому випадку, недоцільно не знаючи самому, проводити діагностичні чи ремонтні роботи.

Записатися на діагностику стартера, ви можете за посиланням

Діагностика стартера - https://as.lviv.ua/starter_generator/