Ремонт стартера

Стартер це частина електрообладнання автомобіля

Ремонт стартера й буде розглянутий в даній статті. В ремонті перш за все враховують ряд особливостей. Найголовніше це доцільність. Економічно обґрунтовано, чи ні ремонтувати. Якщо авто вже похилого віку, чи в край поганому стані, то простіше замінити агрегат. Чим раніше ви звернетесь до спеціалістів, тим дешевше буде.

В нашому випадку коли все в край дороге ми використовуємо ремонт повертаємо працездатність стартеру. Ремонт може бути:

  • Поточний – ми проводимо заміну однієї або двох складових (щітки, підшипники так далі) розхідні матеріли, це не дорого та ефективно. Головне якщо це роблять спеціалісти, та це робиться вчасно, то нічого іншого вам не треба. Лише своєчасно приїхати на станцію технічного обслуговування, де майстри зроблять свою справу.
  • Капітальний – тут вже все серйозно. Мова йде про зміну бендиксу, якоря обмотки, ремонт корпусу, редуктору. Найчастіше такі несправності є наслідком не своєчасного, та не правильного технічного обслуговування. Це виллється вам в копієчку.

Ремонт стартера починається по наступній схемі:

  • Демонтаж, знімають статер та поводять його миття та очистку.
  • Потім дефектують кожну деталь та при необхідності проводять заміну.
  • При не доцільному ремонті проводять повну заміну.

Деталі з сильним зносом в процесі експлуатації замінюють на нові, відновлення деталей не проводиться, це не доцільно.

В умовах спеціалізованої майстерні маючи усе необхідне обладнання, процес не займе багато часу, та принесе, швидкий результат. Пам’ятайте, краще звернутись до професіоналів, заплативши раз. Своєчасна діагностика також є запорукою успіху.

 

Записатися на діагностику стартера, ви можете за посиланням

Діагностика стартера - https://as.lviv.ua/starter_generator/