Діагностика автокондиціонера

Діагностика автокондиціонера

Сьогодні планово попереджувальна система довела свою практичність, вона використовується на підприємствах нового господарства та промисловості. Кожен із вас може взяти її на озброєння, тому що вона працює. Діагностика автокондиціонера входить в ряд цих заходів.

Суть полягає в попереджені несправності, в сучасному обслуговуванні, що в свою чергу економить кошти на ремонт. Система автокондиціонування на сьогодні є в кожному авто. Тому, питання діагностика автокондиціонера стоїть завжди, та буде актуальне ще дуже довго.

По-перше, в період експлуатації допустима втрата хладогену до 15 відсотків, це не означає що система не герметична чи не досконала. Це газ, тому він має таку фізичну властивість випаровуватись.

По-друге, кожен водій має та може сам вести облік та контроль працездатності системи. А саме, заміна фреону кожні три роки, при новому авто кожен рік, для прогонки системи.

По-третє, в процесі експлуатації є ряд датчиків, які вказують який тиск в системі, також самостійно прислуховуватись та контролювати витрату фреону, шукати причину перевитрат.

Діагностика дозволить попередити несправності, надати можливість їх усунути без додаткових витрат. Перевіряється стан системи на герметичність. Працездатність компресора, чи створює він достатній тиск. Випарник має випаювати рідини та зберігати її температуру. Конденсатор охолоджувати газ та перетворювати на рідну.

Найголовніше не допустити заправку в негерметичну систему, та проводити негайну заміну трубопроводів в системі, заварювання та запаювання не доцільне в даному випадку, та не дасть бажаного результату. Вчасна діагностика - запорука успіху та довгих років роботи.

 

Наш сервіс АС+ має можливість провесті діагностику автокондиціонера у Львові

Переходьте за посиланням та залиште заявку https://as.lviv.ua/konducioner_webasto/