addressм. Львів вул. Джерельна 69

Координати GPS

lat: 49.852610 long: 024.019511

+38 067 32 32 654

Пн-Cб: 9:00-19:00 / Нд - вихідний

Блог

АС ЛЬВІВ
Це наш Блог в якому ми ділимося інформаційними статтями на тематику: Стартер, генератор, автомобільний кондиціонер, хімчистка автомобіля і т. д.

Діагностика автокондиціонера

15.02.2019

Діагностика автокондиціонера Сьогодні планово попереджувальна система довела свою практичність, вона використовується на підприємствах нового господарства та промисловості. Кожен із вас може взяти її на озброєння, тому що вона працює. Діагностика автокондиціонера входить в ряд цих заходів. Суть полягає в попереджені несправності, в сучасному обслуговуванні, що в свою чергу економить кошти на ремонт. Система автокондиціонування на сьогодні є в кожному авто. Тому, питання діагностика автокондиціонера стоїть завжди, та буде актуальне ще дуже довго. По-перше, в період експлуатації допустима втрата хладогену до 15 відсотків, це не означає що система не герметична чи не досконала. Це газ, тому він має таку фізичну властивість випаровуватись.

Діагностика генератора

15.02.2019

Діагностика генератора Генератор автомобіля - це серце системи електрообладнання. Підтримання його в справному стані задача не легка, але вона себе окупить. Тому, своєчасна діагностика генератора буде розглянута в даній статті. Діагностика здатна виявити, попередити ряд проблем. В генераторі виникає багато питань. Тому що, тут і проблема електричного характеру, і механічного зібрані в одне ціле. Виявивши та попередивши ми економимо наш час та гроші, та не будемо в ситуації коли автомобіль не проїде і метра. Зараз розглянемо, що саме технік діагностує на цій частині автомобіля. Один момент зрозуміло, що в умовах майстерні та кваліфікованих спеціалістів вам буде надана більш якісна та правдива діагностика. Тому, не зволікайте та самі попередьте несправність. Діагностика генератора виявляє:

Заправка фреоном авто

15.02.2019

Автокондиціонер Кондиціонер перейшов в розряд необхідності, а не розкоші, тому питання заправка фреоном авто, в край актуальне. Незалежно від того, чи ви власник іномарки чи вітчизняного авто, економ клас чи бізнес. Заправляти кондиціонер треба. Не тому що він несправний, а тому, що всередині він охолоджується завдяки газу фреону, який має властивість випаровуватись.

Ремонт стартера

12.02.2019

Стартер це частина електрообладнання автомобіля Ремонт стартера й буде розглянутий в даній статті. В ремонті перш за все враховують ряд особливостей. Найголовніше це доцільність. Економічно обґрунтовано, чи ні ремонтувати. Якщо авто вже похилого віку, чи в край поганому стані, то простіше замінити агрегат. Чим раніше ви звернетесь до спеціалістів, тим дешевше буде. В нашому випадку коли все в край дороге ми використовуємо ремонт повертаємо працездатність стартеру. Ремонт може бути:

Діагностика стартера

12.02.2019

Система електрообладнання автомобіля, є невід’ємною складовою кожного автомобіля. Працездатність та справність системи на пряму впливає на процес експлуатації. При несправності цієї системи ви просто не рушите з місця. Діагностика стартера є ключовою і ось чому. Стартер автомобіля – простими словами запускає ваш двигун, тому, самі розумієте, як важливо попередити несправності в даному випадку. Часті випадки коли вчора машина ще заводилась, а сьогодні ми вже нікуди не поїдемо.

x

Консультація механіка
БЕЗКОШТОВНА